JAK HODNOTIT FOTOGRAFIE V GALERII? KOLIK HVĚZD JIM DÁT?

  • KIV
    KIV
    30.04.2019 22:30
    Reaguje na MSD 30.04.2019 22:20:

    "Valpuržina noc. Nic čekat nemohu. Nevidím, kde mám klávesnici :-)))..." - zobrazit celý komentář

    To tě neomlouvá, počkej chvíli, on ti to vysvětlí...

  • E.B.E
    E.B.E
    01.05.2019 19:36
    Reaguje na MSD 30.04.2019 22:10:

    "Karen, mám pocit, že Roman nepřizná, že si vlastně (téměř) rozumíte. Mně se..." - zobrazit celý komentář

    Ano ...neoznačit tě velkým F byla chyba a omlouvám se :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    01.05.2019 19:41
    Reaguje na KIV 30.04.2019 22:17:

    "No jo, vítej zpátky, a tak teď čekej, že bude chtít ty odpovědi na 20 svých..." - zobrazit celý komentář

    Pokud jde o otázky a odpovědi, měly by odpovědět ti, jichž se týkají. Nevím, proč by měl odpovídat jeden a to ten, co s tím má nejmíň společnýho. Jinak celou dobu mluvíme o jednom tématu v jednom fóru s jedněmi lidmi. Přijde mi divný, neumět odpovědět, nebo se odpovědím záměrně vyhýbat. A to hlavně po tom, co jste svými komentáři otázky vyvolali. Měl jsem zato, že všichni máte zájem nad řešením popisovaných problémů

  • KoKa
    KoKa
    12.12.2020 16:29

    Lidičky, na co hvězdy, % či body, k čemu? Vždy a všude to dělá jen zle. Kouknu na fotku, potěším se z ní, třeba mě nějak namotivuje k tvorbě a nebo si řeknu, tato není šálek mého čaje a jdu dál, ne? Mějte se.

  • KIV
    KIV
    12.12.2020 18:58
    Reaguje na MSD 30.04.2019 22:10:

    "Karen, mám pocit, že Roman nepřizná, že si vlastně (téměř) rozumíte. Mně se..." - zobrazit celý komentář

    Tak hele, MSD, netouláš už se dost dlouho? Není už na čase se k nám vrátit??
    Chybíš nám tady...

  • E.B.E
    E.B.E
    12.12.2020 22:12
    Reaguje na KoKa 12.12.2020 16:29:

    "Lidičky, na co hvězdy, % či body, k čemu? Vždy a všude to dělá jen zle...." - zobrazit celý komentář

    K čemu? Dnes už asi málokdo chápe, že šlo původně o odborný web pro fotografy a ne "fejsbůk". Hvězdičky, stejně jako kolonky pod fotkami nejsou z důvodu soutěžení, ale pro porovnání a názor veřejnosti, coby rady a zpětná vazba, z ních se mají fotografové dovědět, jak si jejich dílo stojí a co je možné zlepšit. Stejně tak se učit vidět chyby na fotografiích psaním věcných komentářů. Bohužel nejen "hvězdičky", ale i ty názory už málokdo přijme a pak je, jak říkáš, zle. Ale pořád je tu i dost takových, kteří upřímný názor ocení a mají zájem se ve fotografii zlepšovat. Nejen se fotkou chlubit a čekat (neupřímné) plácání po ramenou. Nabízí se tak otázka: Ke kterým patříš ty a co je tedy důvodem vložit tvou fotografii ?

  • KoKa
    KoKa
    13.12.2020 11:13
    Reaguje na E.B.E 12.12.2020 22:12:

    "K čemu? Dnes už asi málokdo chápe, že šlo původně o odborný web pro..." - zobrazit celý komentář

    Zdravím tě, no já vkládám ne pro plácání po ramenou a je mě jasný že BW fotky na rozdíl od barevných nejsou až tak u většiny "opěvované", nic méně nehvězdičkuji, sleduji a když mě nějaká zaujme tak pochválím. negativní komentáře či "málo" hvězdiček, bodů a % mě už po letech nechávají klidným. Tak že ano, i já se chci pochlubit a tak jako ostatní i poučit a zlepšit. Na to mě stačí se dívat, Každej to nějak máme ale nakonec je to úplně jedno. Měj se...

  • KIV
    KIV
    13.12.2020 11:44
    Reaguje na KoKa 13.12.2020 11:13:

    "Zdravím tě, no já vkládám ne pro plácání po ramenou a je mě jasný že BW..." - zobrazit celý komentář

    Přiznávám, že negativní hodnocení taky už téměř nedávám, ale když se mi fotka líbí, ráda to k ní napíšu.

  • MSD
    MSD
    15.12.2020 21:01
    Reaguje na KIV 12.12.2020 18:58:

    "Tak hele, MSD, netouláš už se dost dlouho? Není už na čase se k nám vrátit?..." - zobrazit celý komentář

    Karen, to je neskutečně milé! Děkuji za vzpomínku. Moc potěšila. Myslím, že poslední fotky jsem dělal o minulých Vánocích, když se sešla rodina a manželka se chtěla nechat zvěčnit se všemi sedmi vnoučaty. Dodnes jsem ty fotky nezpracoval v počítači. Nekonečná pozadí jsem použil pod jahody, na zakrytí střechy, z níž mi krytinu sebrala vichřice a na zakrytí míchačky na beton. Už asi opravdu nebudu fotit, i když vaše Témata měsíce sleduji. Já už jenom na jiném fotoserveru neúspěšně provokuji Fotografy :-))) Přeji všem na FA “Dobré světlo”. :-)

  • KIV
    KIV
    15.12.2020 23:24
    Reaguje na MSD 15.12.2020 21:01:

    "Karen, to je neskutečně milé! Děkuji za vzpomínku. Moc potěšila. Myslím, že..." - zobrazit celý komentář

    Vítej, na skok nebo na rok, potěšil jsi.... Pozadí není vůbec důležité, i bez pozadí tě berem, a dokud jsi nezahodil foťák, jsi pořád in! Takže, budu se těšit, klidně sem tam vypni míchačku, a vlož nějakou tu stavební reportáž, či dokumentaci, jak vnučkám sluší roušky...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse