Téma dne "TAJEMSTVÍ STROMŮ" - čtvrtek 4.4.

  • MSD
    MSD
    13.04.2024 16:45
    Reaguje na Rumovník Pravý 13.04.2024 09:28:

    "to musí být slastný pocit, když si takto ulevíš, nemám pravdu ?..." - zobrazit celý komentář

    E.B.E vlastně píše k věci - k fotkám. O tom ten portál je.
    To ty si jenom ulevuješ ve své nenávisti k němu! Prostě jsi sem vložil svoji vizitku. Nemám pravdu?

  • Rumovník Pravý
    Rumovník Pravý
    13.04.2024 17:16
    Reaguje na MSD 13.04.2024 16:45:

    "E.B.E vlastně píše k věci - k fotkám. O tom ten portál je. To ty si jenom..." - zobrazit celý komentář

    nebuď labuť chlapče :) Ebe je mi směšný ve své důležitosti, s jakou se tady snaží prosazovat svou "pravdu". Komické figury neberu vážně, jen glosuji. Abych ho mohl začít brát vážně, musel by napřed ukázat to, o čem by tenhle portál měl být. Už mu nedělej mluvčího, je to směšné ať už k tomu máš důvod jakýkoliv

  • MSD
    MSD
    13.04.2024 18:00
    Reaguje na Rumovník Pravý 13.04.2024 17:16:

    "nebuď labuť chlapče :) Ebe je mi směšný ve své důležitosti, s jakou se tady..." - zobrazit celý komentář

    Je to marné, je to marné, je to marné.

  • E.B.E
    E.B.E
    14.04.2024 20:59

    Myslím, že než jakýkoli názor k fotografování a fotografiím, je "komické" jejich hodnocení, které neodráží jakkoli jejich "kvalitu", ale vyjadřuje jen "odměnu" kamarádovi, stejně jako trapné napadání věcných názorů jiných. A tak i bez dalšího popisu je vidět na první pohled, kdo je "komická figurka" https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/521366/ https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/521457/ https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/521462/ :-)

  • Petr52
    Petr52
    15.04.2024 15:08
    Reaguje na Rumovník Pravý 13.04.2024 17:16:

    "nebuď labuť chlapče :) Ebe je mi směšný ve své důležitosti, s jakou se tady..." - zobrazit celý komentář

    V tomto bodě musím s Rumovník Pravý plně souhlasit.

  • MSD
    MSD
    15.04.2024 21:41
    Reaguje na Petr52 15.04.2024 15:08:

    "V tomto bodě musím s Rumovník Pravý plně souhlasit...." - zobrazit celý komentář

    Rumovník a zřejmě i někteří další dští síru na E.B.Eho. Jejich jediným důvodem je zpravidla to, že nevystavuje fotky, a tak ho nemohou brát vážně. Pomineme-li skutečnost, že tento argument je prostě hloupý, protože kritický komentář je prostě regulérní komentář, ať ho napíše kohokoli, faktem je, že někteří z těch nejvíce ponižujících E.B.Eho tady byli v době, kdy sem E.B.E fotky vkládal, a tak je s největší pravděpodobností viděli. Takže je ten argument i z tohoto důvodu falešný! Viděl bych to tak, že ta podlá nenávist vyvěrá z frustrace. Na druhou stranu váhám, protože jsem mezi zdejšími chrabrými členy asi jediný, kdo se veřejně za E.B.Eho postaví.

  • Rumovník Pravý
    Rumovník Pravý
    16.04.2024 06:28
    Reaguje na MSD 15.04.2024 21:41:

    "Rumovník a zřejmě i někteří další dští síru na E.B.Eho. Jejich jediným..." - zobrazit celý komentář

    zdá se, že to chce mokrý ručník na hlavu a napočítat do sta, než začneš psát zanícené filipiky na obranu svého chráněnce. Obzvlášť to o frustraci a podlé nenávisti se Ti Mirku obzvláště povedlo :D

  • MSD
    MSD
    17.04.2024 10:20
    Reaguje na Rumovník Pravý 16.04.2024 06:28:

    "zdá se, že to chce mokrý ručník na hlavu a napočítat do sta, než začneš..." - zobrazit celý komentář

    Tak jsem dal na tvoji radu a zkusil jsem to s tím ručníkem… A uznávám, že můj slovník je poněkud patetický. Já už jsem takový! Ale můj názor ta forma vyjádření nezměnila. Pořád si myslím, že (promiň prosím to ošklivé slovo) hulvátství je hulvátství. Nemáš tam jinou radu jak to změnit?

  • Rumovník Pravý
    Rumovník Pravý
    17.04.2024 11:40
    Reaguje na MSD 17.04.2024 10:20:

    "Tak jsem dal na tvoji radu a zkusil jsem to s tím ručníkem… A uznávám, že..." - zobrazit celý komentář

    nevím, co máš na mysli s tím měněním něčeho

  • MSD
    MSD
    17.04.2024 12:46

    Máš pravdu! Omlouvám se. Můj názor nezměnila ta ručníková kúra :-)))

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse