Téma dne "TAJEMSTVÍ STROMŮ" - čtvrtek 4.4.

  • Elimurka
    Elimurka
    09.04.2024 17:26

    Gratulka Míle i dalším na bedně :-)

  • ZuM
    ZuM
    09.04.2024 18:37

    Gratulujem víťazom a zároveň ďakujem všetkým za komentovanie fotografií a vďaka za body, ktoré som dostala .. potešili ma ako novú na tomto fóre:) Pekný deň všetkým !

  • KáStefi
    KáStefi
    10.04.2024 13:28

    Mílo, gratulujem k jednoznačnému víťazstvu. TD bolo zdanlivo jednoduché, ale opak je pravdou... Vďaka zaň :)

  • MaTal
    MaTal
    11.04.2024 09:55
    Reaguje na KáStefi 10.04.2024 13:28:

    "Mílo, gratulujem k jednoznačnému víťazstvu. TD bolo zdanlivo jednoduché,..." - zobrazit celý komentář

    Nejdříve gratulace k bedně a potom i souhas s komentářem. Mnohé zaslané fotografie to jednoznačně potvrzují. Hezký den, Mahulena

  • MSD
    MSD
    11.04.2024 14:24
    Reaguje na KáStefi 10.04.2024 13:28:

    "Mílo, gratulujem k jednoznačnému víťazstvu. TD bolo zdanlivo jednoduché,..." - zobrazit celý komentář

    Mám takový neodborný, ale neodbytný dojem, že poslední dvě témata, navíc doprovázená podpůrným komentářem zadání, vedla fotografy spíše k dokumentární, reportážní fotografii krajiny či defektů stromů. O to obdivuhodnější jsou fotografové, kteří dokázali tato témata pořešit kreativně mimo očekávaný standard.

  • E.B.E
    E.B.E
    12.04.2024 12:58
    Reaguje na MSD 11.04.2024 14:24:

    "Mám takový neodborný, ale neodbytný dojem, že poslední dvě témata, navíc..." - zobrazit celý komentář

    Pořád na to jdeš moc "zakulaceně", jemně. Nemyslím, že dojde k pochopení. Asi jsi chtěl říct, že většina fotek jsou rychlocvaky bez fotografického přispění a zamyšlení. Nezájem o světlo, kompozici... žádná snaha vytvořit něco víc, než jen záznam okolí. Pojem kreativita je sprosté slovo. Prostě "splnit si úkol" a to přece stačí :-(

  • MSD
    MSD
    12.04.2024 21:57
    Reaguje na E.B.E 12.04.2024 12:58:

    "Pořád na to jdeš moc "zakulaceně", jemně. Nemyslím, že dojde k pochopení...." - zobrazit celý komentář

    Děkuji za pregnantní upřesnění :-)))

  • MSD
    MSD
    12.04.2024 22:27
    Reaguje na E.B.E 12.04.2024 12:58:

    "Pořád na to jdeš moc "zakulaceně", jemně. Nemyslím, že dojde k pochopení...." - zobrazit celý komentář

    Hele, my bychom mohli být jako hodný a zlý policajt. Akorát by to nefungovalo, protože tebe už si všichni dali na blacklist. Možná i proto jsem laskavý a chápající, až empatický, prostý, andělsky něžný, i když hluboce lidský, a tak :-DDD
    Výzva všem: kdo si trvale odstraní z blacklistu EBEho a dá mi o tom nějak vědět, dostane ode mne šest hvězd k nejbližší vložené fotce :-)
    Dobré světlo!

  • Rumovník Pravý
    Rumovník Pravý
    13.04.2024 09:28
    Reaguje na E.B.E 12.04.2024 12:58:

    "Pořád na to jdeš moc "zakulaceně", jemně. Nemyslím, že dojde k pochopení...." - zobrazit celý komentář

    to musí být slastný pocit, když si takto ulevíš, nemám pravdu ?

  • KIV
    KIV
    13.04.2024 12:14

    Tak jsem se deset patnáct let prostě vždycky aktivně zúčastňovala "akcí Téma dne" - ano bývala to akce, nepsávalo se soutěž... No a pak někdo v popisu tématu napsal něco jako "chci abyste vkládali jen dobré fotografie" a "nevkládejte když nemáte čas", rozuměj nemáte pro mě tu super fotku... Tak jsem poprvé vynechala. Nějak to ubralo na elánu, radosti se zúčastnit a podílet na akci... No, je hrozně jednoduché nic nevložit a pak jen... Prostě, řeknu jen škoda...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse