Téma dne "SYMETRIE" - čtvrtek 7.12.

  • KIV
    KIV
    09.11.2023 21:19

    Ano, a nezapomínejme na tu radost, odlehčení, a potěšení z akce TD.

  • Petr52
    Petr52
    09.11.2023 21:27

    Myslím, že ten dovětek se Z9 silně nepovedl. Abych nedal jenom cvak, tak se prostě nezúčastním.

  • Marimona
    Marimona
    09.11.2023 22:07

    ... pár nevinných, dobře myšlených vět a jaký rozruch to tady vyvolalo... co vás tak vyděsilo a čeho jste se tak zalekli? že neuspějete?
    To riziko je tady vždycky a já se ráda kouknu na dobré fotky... ale nebudu moralizovat :) je to na všech, kdo bude mít chuť a čas, tak se zúčastní... já věřím, že pár dobrých fotek k tématu se přeci jen najde... a pokud ne, tak i zato to stálo....

  • Z9
    Z9
    09.11.2023 22:42
    Reaguje na Petr52 09.11.2023 21:27:

    "Myslím, že ten dovětek se Z9 silně nepovedl. Abych nedal jenom cvak, tak se..." - zobrazit celý komentář

    Povedl, sebekritiky tu opravdu mnoho nebývá, proto jsem to napsala..., hlavně to mělo důležitější návaznou myšlenku, třeba se uchytí

  • Raul Zelený
    Raul Zelený
    10.11.2023 08:15
    Reaguje na Z9 09.11.2023 20:43:

    "Fajn téma, fajn dovětek. Budu-li mít čas, ráda se do toho opřu ... a pak to..." - zobrazit celý komentář

    Před čtyřmi lety (skoro na den přesně!) jsem tu položil otázku, co je vlastně odměnou za vítězství v TD:
    https://www.fotoaparat.cz/forum/diskuse/7571/6/
    Doposud nikdo neodpověděl tak, jak to cítím já. Až teď ty - větou "A v prosinci udělejme Marimoně... radost". Přesně tohle jsem měl na mysli. Přece každý vítěz vyhlašuje téma, které ho zajímá, a fotky v jím vyhlašovaném TD jsou (měly by být?) mu odměnou. Přece vítěz má výsadní právo u soutěžních fotek sdělovat "tak jsem si to představoval(a), to mě potěšilo". Překvapuje mě, kolik lidí chce Marimonu o tuto odměnu připravit, vůbec jim nerozumím.

  • KIV
    KIV
    10.11.2023 11:55

    No, a zas, kdyby nebylo těch žabařů co nevyhráli, ale vložili, a hlasovali, zas by nebylo toho rozradostněného vítěze, protože by mu nedali body a on by tím pádem nevyhrál, že...

  • Marie
    Marie
    10.11.2023 12:52
    Reaguje na Petr52 09.11.2023 21:27:

    "Myslím, že ten dovětek se Z9 silně nepovedl. Abych nedal jenom cvak, tak se..." - zobrazit celý komentář

    Kdo si to tady nepřečte, tak se nebude bát svou fotku vložit...:-)

  • KIV
    KIV
    10.11.2023 13:31
    Reaguje na Raul Zelený 10.11.2023 08:15:

    "Před čtyřmi lety (skoro na den přesně!) jsem tu položil otázku, co je..." - zobrazit celý komentář

    Petr52 pochopil, a radost jí udělá, no, možná nebude sám... zúčastní se skoro určitě ti, co nečtou zadání.... Jen bychom pak potřebovali profesionála, aby nám to tu rozebral a vysvětlil, jak dostatek nebo nedostatek času ovlivnil tu naši kvalitu nebo nekvalitu fotky.
    Co mě trochu mrzí je to, že se nějak vytratila ta radostná spontánnost z té "Akce TD".

  • Du.Bl
    Du.Bl
    10.11.2023 17:20
    Reaguje na Marie 09.11.2023 13:00:

    "No, můj názor je takový - někdo se může snažit opravdu hodně, aby se fotka..." - zobrazit celý komentář

    Moc pěkný názor, vidím nebo vnímám to podobně.

  • Marimona
    Marimona
    10.11.2023 19:47

    Nemohu se zbavit dojmu z reakcí KIV a Marie o snahu nabádat ostatní, aby se do příštího TD nezapojili a to jenom kvůli jejich strachu z eventuálního ¨neúspěchu¨..... zavání to téměř ostrakismem.... tož dobrá....

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse