Podmínky pro velikost vkládaných snímků

  • 02.01.2024 16:53
  • Vaska
  • 4
  • Vaska
    Vaska
    Autor
    02.01.2024 16:53

    Jsem tady nový a chtěl bych sem vkládat své fotky. Jsou nějaké požadavky na vkládané fotografie - velikost, kvality, apod.?

  • E.B.E
    E.B.E
    02.01.2024 17:51

    Chtělo se mi prve odpovědět jen jedním slovem: Ano :-) ...ale nejsem nelida a tak ti ušetřím čtení. Prej z toho bolí oči. Podmínky pro vložení fotografie jsou tyto: Fotografie ve formátu Jpeg o velikosti max. 2Mb a rozměry min. 360px, max. 1200px. Velikost nad 1200 px bude automaticky zmenšena. Osobně proto doporučuju zmenšovat. A to jednak z důvodu, že ne vždycky se ti musí automaticky zmenšená fotka líbit, ale i proto, že spousta místních "nerada" roluje fotografii po monitoru. Vhodná je velikost do 1000px na výšku

  • MaTal
    MaTal
    03.01.2024 13:36
    Reaguje na Vaska 02.01.2024 16:53:

    "Jsem tady nový a chtěl bych sem vkládat své fotky. Jsou nějaké požadavky na..." - zobrazit celý komentář

    Jen malé doplnění k odpovědi. Pokud se odesílá fotka větší než 2Mb, tak se objeví upozornění, že je větší než 2Mb. Je ještě jedna možnost odeslání fotky, a to jako příloha příspěvku k článku ve fóru, kde velikost fotky je ještě menší (0,5 Mb) a i tam při překročení velikosti příjde upozorěn, M.

  • Vaska
    Vaska
    Autor
    03.01.2024 17:32

    Mockrát děkuji za odpověď. Já jsem to hledal, ale asi si pro oči nevidím na oči. Ještě jednou díky.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse