Téma dne "HUDBA" - čtvrtek 4.1. 2024

  • KIV
    KIV
    05.01.2024 15:19

    "Komentovat fotografie v této galerii mohou pouze její členové."
    ------
    Jak se prosím stanu členem této galerie, abych mohla, jako asi 15 let, i nadále komentovat fotky v TD?

  • E.B.E
    E.B.E
    05.01.2024 15:19

    Je legrační, jak si každý přizpůsobí pravidla podle potřeby :-) A ne. Není v nich psáno "Hodnotit mohou pouze členové". Hodnoťte snímky ostatních soutěžících znamená jen vzkaz, aby lidé nejen vkládali, ale zapojili se i slovně. Nehledě na to, že jde o soutěž uživatelskou, s dlouholetými zvyklostmi a admin by s ní neměl mít nic společného. Proto ani nechápu jeho zásah na žádost jednoho ukřivděnce, který navíc z nějakého důvodu reagoval pouze na můj komentář a vůbec mu nevadily stejné příspěvky jiných, byť taky nesoutěžících. Ale proč se vlastně divím...

  • Lenka Klimtová
    Lenka Klimtová
    05.01.2024 15:48

    Komentovat fotografie v této galerii mohou pouze její členové, jsem člen takže můžu komentovat ...super! A z toho plyne, že můžu hodnotit....super! Jenomže já nechci neboť pravidla byla změněna v průběhu soutěže a to je dle mě nepřijatelné.

  • MaTal
    MaTal
    05.01.2024 15:49
    Reaguje na Marie 05.01.2024 13:31:

    "Co se to děje? U všech fotek TD mám vzkaz: Komentovat fotografie v této..." - zobrazit celý komentář

    Maruško, je to děs. Já a ještě snad někdo máme přístup k napsání 1.,2. a 3 místa. Projela jsem fotky a napsala svoje zjištění na FA, snad Adam odpoví a něco s tím případně udělá, aby se mohlo hodnotit. Tak budeme muset vydržet, M.

  • KIV
    KIV
    05.01.2024 16:10

    Aj, to bude hodně komplikované programování změn.
    Ukřivděnec reagoval když komentující měli ještě několik hodin na zvážení vložit nebo nevložit, čas byl. Takže nové programování bude muset sledovat čas, a zakázat ten komentář až ke konci vkládacího dne.

  • drapka
    drapka
    05.01.2024 16:18

    Už jsem psala do redakce, tak to snad co nejrychleji napraví.

  • Anassia
    Anassia
    05.01.2024 16:25

    Tak já si tady lámu hlavu, co jsem udělala špatně, že nemůžu vložit komentáře a ejhle, jestli jsem to dobře pochopila, tak máme blokaci všichni. To by mě tedy zajímalo, kdo je tedy členem galerie, když né soutěžící???

  • MaTal
    MaTal
    05.01.2024 16:46
    Reaguje na drapka 05.01.2024 16:18:

    "Už jsem psala do redakce, tak to snad co nejrychleji napraví...." - zobrazit celý komentář

    Už jsem na FA napsala (15:44) a popsala problém, já přístup mám a ještě někdo, tak snad Adam odpoví dřív, než obvykle a budu moci doplnit tabulku a poslat Ti ji, M.

  • drapka
    drapka
    05.01.2024 16:54
    Reaguje na MaTal 05.01.2024 16:46:

    "Už jsem na FA napsala (15:44) a popsala problém, já přístup mám a ještě..." - zobrazit celý komentář

    díky Mahu, já jsem psala už ve 12:12 a zatím žádná odezva

  • MaTal
    MaTal
    05.01.2024 16:55
    Reaguje na Anassia 05.01.2024 16:25:

    "Tak já si tady lámu hlavu, co jsem udělala špatně, že nemůžu vložit..." - zobrazit celý komentář

    Ano, jak to vypadá, tak komentáře máme zablokované všichni, jen by mě zajímalo, zda máš (já ano) možnost vpisovat 1.,2. a 3. místo do "popis" po "úpravě informací". Díky za odpověď, M

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse