Mazání fotek a black list

  • TinaLevin
    TinaLevin
    22.05.2019 19:21
    Reaguje na E.B.E 22.05.2019 19:15:

    "To je jen lenost. Před vložením máš možnost si fotku prohlédnout. A to..." - zobrazit celý komentář

    Tohle není o lenosti spíše nepozornosti...,,zkontrolovat,, něco takového existuje? :D

  • TinaLevin
    TinaLevin
    22.05.2019 19:22
    Reaguje na E.B.E 22.05.2019 19:19:

    "Je to prostě hodně zneužitelná vlastnost. A tak na většině serverů jdou..." - zobrazit celý komentář

    Proto je to právo volby případně fotku smazat.
    A neser nebo půjdeš na Black list :D : D

  • E.B.E
    E.B.E
    22.05.2019 19:30
    Reaguje na TinaLevin 22.05.2019 19:21:

    "Tohle není o lenosti spíše nepozornosti...,,zkontrolovat,, něco takového..." - zobrazit celý komentář

    Ano...existuje. Evidentně jsi další, co si ani nepřečte stránku, na které vkládá fotky. Fotka se před uložením do tvé galerie odešle na server, ty si ji v klidu a velkou prohlídneš, rozhodneš se, jestli je v pořádku a pak teprve dokončíš vkládání. Je to stejný, jako lidi nečtou upozornění na podmínky vkladu do soutěže, které vyskakuje před vložením fotky. Prostě lenost a ignorace. Mimochodem: Jestli myslíš, že mě nějak zabolí umístění na black list, do toho :-)

  • MeddlinG
    MeddlinG
    Autor
    22.05.2019 19:31
    Reaguje na TinaLevin 22.05.2019 19:21:

    "Tohle není o lenosti spíše nepozornosti...,,zkontrolovat,, něco takového..." - zobrazit celý komentář

    Nevidim v tom prilis velky rozdil. Kdyz z nepozornosti porazis autem chodce, take budes celit nasledkum (dohnano ad absurdum samozrejme, ale je to tak). To, ze jednim kliknutim muze uzivatel zneplatnit dobrovolnou, zadarmo odvedenou praci ostatnich uzivatelu povazuji za vetsi problem, nez ze nepozorny uzivatel (byt to budu ja) nahraje spatnou verzi fotky.

    V takovem pripade jde vzdy napsat “omlouvam se, poslal jsem spatnou fotku, prosim nekomentujte, nahraji jeste jednu verzi a tuto smazu, az to pujde”. Ja v tom zas takovy problem nevidim.

  • E.B.E
    E.B.E
    22.05.2019 19:33
    Reaguje na TinaLevin 22.05.2019 19:22:

    "Proto je to právo volby případně fotku smazat. A neser nebo půjdeš na Black..." - zobrazit celý komentář

    To tvoje právo volby je stejný, jako právo "měnit slova jednou vyřčená". Právo vybírat si, kdo může a nemůže psát pod tvou fotkou .... v zásadě pořád cenzura. Na veřejnosti nemáš prostě druhou možnost. Co jednou řekneš, uděšláš, napíšeš, vložíš, to je daný

  • Z9
    Z9
    22.05.2019 19:34
    Reaguje na KIV 22.05.2019 15:33:

    "Jasně.. Vlákno je tu pro širokou veřejnost, a nebylo by dobré, aby si ti co..." - zobrazit celý komentář

    Nevím, jestli zrovna já jsem ta pravá, kdo by měl k tématu co říct, protože od té doby, co jsme se rozhodli stavět, mi na focení moc času nezbývá (mimo TD, to si ujít nenechám:-) takže moje "zlepšování" jde teď rychlostí šneka...
    Každopádně díky za všechna hodnocení od E.B.E. i MeddliGa (a najde se i pár dalších), nemusíme s nimi vždycky souhlasit, nejsme přes kopírák - každý má své priority vnímání fotek, ale jejich hodnocení je objektivní, padni komu padni! A to uznávám, na to se tu moc nehraje, což je pro tuto galerii škoda.
    Jsme tu přeci proto, abychom se naučili fotit líp, abychom měli zpětnou vazbu, jak naše fotky vidí ostatní. Každý, kdo není "sběrač bodů" by proto měl mít radost, když se u jeho fotky objeví konkrétní slovní komentář, co hodnotící vidí technicky dobře, co špatně, jak na něj fotka působila … a může o ní diskutovat. V tom já vidím smysl FA - čím více konstruktivní kritiky, tím lépe. Přátelské bodíky nás vedou jen k uspokojení, ale ne k lepším fotkám.
    "Palba proti zdi" tu myslím není na místě, stejně jako black list není argument! Já jsem ho nikdy nepoužila, mám na něj stále stejný názor - zrušila bych ho. Musíme přeci neustále všichni vycházet z toho, že dáváme své fotky do veřejného prostoru, kde by měl mít každý z této galerie právo se k nim vyjádřit.

  • KIV
    KIV
    22.05.2019 19:44
    Reaguje na E.B.E 22.05.2019 19:09:

    "Protože to v poště nejde a nějak nejde bez povšimnutí přejít "článek",..." - zobrazit celý komentář

    A safra. chvilku tu nejsem, a jak se nám to tu u obou pánů promazalo...
    Jak mám odpovídat na otázky, když se to tu mění minutu od minuty.
    Ale jo, já to taky umím. Člověk někdy napíše blbost, tak to musí opravit.
    Ale vidím, že útoků na mne přibylo...
    Klídek, na tom co umím nebo neumím, svět nestojí.
    Sice je pravda, že technicky fotku nerozeberu, ale zas FA nezneužívám, poctivě vkládám.
    Jinak, já se hlavně učím z dobrých fotek. A tak si přeju, aby jich tu bylo hodně, víc, a ještě víc.

  • TinaLevin
    TinaLevin
    22.05.2019 19:46
    Reaguje na E.B.E 22.05.2019 19:30:

    "Ano...existuje. Evidentně jsi další, co si ani nepřečte stránku, na které..." - zobrazit celý komentář

    Tak pravdu máš, že nečtu ... Jinak s tím Black listem byl vtip, tak se nečil... a neprožívej to tolik :D

  • TinaLevin
    TinaLevin
    22.05.2019 20:08
    Reaguje na MeddlinG 22.05.2019 19:31:

    "Nevidim v tom prilis velky rozdil. Kdyz z nepozornosti porazis autem chodce..." - zobrazit celý komentář

    Ano dá se upozornit .. ale zase jsme u toho najde se někdo kdo nečte a hodí koment. Tak to raději smažu a nahraju tak jak si to představuji a tím předejdu zbytečným komentum a ušetřila tak lidem čas.
    Já bych to zase tak nežrala a nedramatizovala, když nejde o život jde o hovno.

  • MeddlinG
    MeddlinG
    Autor
    22.05.2019 20:46
    Reaguje na KIV 22.05.2019 19:44:

    "A safra. chvilku tu nejsem, a jak se nám to tu u obou pánů promazalo... Jak..." - zobrazit celý komentář

    Co se, prosim, u “obou panu promazalo”? Ja jsem nesmazal nikde nic + u jednoho z komentaru jsem opravil preklep (a to si ani nejsem jisty, jestli tady, nebo u nejake fotky).

    Chapu, ze je potreba strilet za kazdou cenu, ale nesud podle sebe.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse