Téma dne: "Podobnost čistě náhodná" čtvrtek 3.12.

  • lll
    lll
    03.12.2015 13:56

    KIV: Píšeš že ta veľmi zaujímajú komentáre kolegov..
    Ty ma máš na blacku, komentovať nemôžem, chceš vedieť môj názor na tvoje súťažné cvaky? ;)

  • KIV
    KIV
    03.12.2015 14:09

    LubDube, jsi jediný můj milovaný ignorovaný kolega. Takže odpověď je - probůh, ne!

  • lll
    lll
    03.12.2015 14:43

    Je mi cťou; )

  • Radik
    Radik
    03.12.2015 16:33

    Ano, stala se chyba. V nove galerii je pro TD udelano mnoho funkcnosti, ktera ho podporuje a tohle jsme proste prehledli.
    Chapu, ze je to neprijemne, opravu jsem uz zadal, HNED to nebude, zitra mozna ano, do pristiho TD urcite.

    Nechci omlouvat ze tam ta chyba je - jako v kazdem softwaru, i zde jsou a budou chyby. Opravdu to neni o tom, ze bychom TD prehlizeli nebo ze bychom neznali jeho pravidla. Naopak jsme chteli udelat souteze tak konfigurovatelne, abychom mohli pokryt nejen TD, ale i dalsi mozne formaty.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    03.12.2015 17:01

    ...programatori zacali zhavit a dnes byste meli komentare uz videt...

  • KIV
    KIV
    03.12.2015 17:06

    No, radiku, šance je, že jsi ještě na příjmu.
    Tak dávám do placu návrh.
    Jestli si myslíš, že by to mohlo být zprovozněno třeba zítra, což toto TD o den dva prodloužit? Samozřejmě, pak jen, jestli by to tak chtěli i ostatní uživatelé...

  • KIV
    KIV
    03.12.2015 17:07

    Á, nebyla jsem dost rychlá, přibyl komentář... ale i tak, což to prodloužit o den?

  • Radik
    Radik
    03.12.2015 17:10

    Myslim, ze prodlouzeni nic neresi, kdo chtel, uz asi vlozil a porad je do pondeli cas na komentovani.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    03.12.2015 17:11

    Omlouvame se...vidite, ze jsme s Radikem v pohotovosti...
    Prodlouzit o den muzeme - to zalezi na vas, zda si to jako "soutezici" schvalite :)...
    evt muzeme pockat do rana

  • kubuthor
    kubuthor
    03.12.2015 20:56

    Fičí to... díky za snahu!

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse